Blog > Komentarze do wpisu

Szczęście

15.11.2017

Muszę wam powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwą osobą. Jestem z moim chłopakiem już ponad rok i miesiąc i ciągle kocham go tak samo mocno. Do tego mam zawsze wokół siebie kogoś fajnego.

Dziś w szkole było mi wspaniale. Rozmawialiśmy i śmialiśmy się ze wszystkiego (ja i mój chłopak). Dał mi też bluzę, gdy było mi zimno, a ja opiekowałam się dziś nim, bo był lekko podziębiony. Zresztą miał zwolnienie z ostatnich dwóch lekcji. Odprowadziłam go do szatni, gdzie przytulił mnie mocno i powiedział, że mnie kocha i jestem cudowna i przesłodka ^^. Aż serce się raduje ze szczęścia. Zawiązałam mu szalik na szyi, pocałowałam w czółko i życzyłam żeby jak najszybciej dojechał do domu. Na kolejnych dwóch lekcjach rozmawiałam głównie z koleżankami i przyjaciółkami przez co nie myślałam, jak bardzo mi go brakuje. Okazało się, że w tym czasie wysłał mi mnóstwo uroczych wiadomości. Jest cudny. Gdy doszłam na przystanek tramwajowy spotkałam koleżankę z niemieckiego i nie musiałam stać tak sama w tramwaju. Przyjemnie mieć zawsze kogoś do rozmowy.

Dziś byłam jedną z tych szczęśliwych osób, co zawsze się im zazdrości. Nie mówię, że jest tak codziennie, ale prawie zawsze. I muszę wam powiedzieć, że w sumie więcej mi nie potrzeba do szczęścia.

Jeśli chcecie podzielić się czymś szczęśliwym co ostatnio się wam przytrafiło, to śmiało możecie pisać. Chętnie polepszę sobie ten dzień jeszcze bardziej i spróbuję odpisać na wasze komentarze.

W takim razie nie pozostaje mi nic innego. Do zobaczenia dziabdziaczki,

Annabeth xxx

 

środa, 15 listopada 2017, annabeth99

Polecane wpisy